خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
شناسایی و رفع نقاط ضعف خدمات پس از فروش تولیدکنندگان داخلی و راه حل افزایش اطمینان مشتری (یادداشتی از مینا نصرالهی؛ کارشناس واحد پشتیبانی شرکت سروشان)
خدمات پس از فروش، اخیراً یکی از مهم ترین بخش های مورد توجه مصرف کنندگان است. شرکت ها نه تنها محصولات خود را به فروش می رسانند، بلکه یک تجربه خرید راحت را به خریداران می دهند. خدمات پس از فروش، ابزاری برای بازاریابی است که وفاداری مشتریان بالفعل از طریق شناخت و برآورده سازی نیاز این گونه مشتریان، شناسایی می شود و این نیازها در تمامی کسب وکارها به عنوان ابزار خدمات پس از فروش شناخته می شود. قبل از شناسایی نقاط ضعف خدمات پس از فروش، باید به این نکته توجه داشته باشیم که چرا یک محصول داخلی مورد استقبال مصرف کننده قرار نمی گیرد.
1397/10/01 
چگونگی حضور کالاهای ایرانی در بازار (یادداشتی از علی مرتضوی؛ معاونت خدمات پس از فروش شرکت ماتریس)
امروزه پیشرفت سریع و روزافزون فنّاوری از یک سو و پیدایش کالاها و برندهای مختلف از سوی دیگر، حضور و بقا در بازار را سخت تر از گذشته نموده است. تبلیغات بسیار گسترده، کیفیت مناسب و نوآوری کالاهای خارجی باعث شده که مردم کشورمان به جای استفاده از کالاهای داخلی، علاقه مند به استفاده از کالاهای خارجی شوند. البته این تنها به دلیل تبلیغات برندهای خارجی نبوده بلکه کیفیت پایین کالاهای ایرانی در گذشته و همچنین عدم وجود خدمات پس از فروش پاسخگو و سازمان های ناظر در گذشته نیز باعث شکل گرفتن این طرز تفکر و الگوی ذهنی در مصرف کنندگان و ایجاد عدم اطمینان به کالاهای داخلی شده است.
1397/09/01 
هوش تجاری (یادداشتی از مصطفی قاسمی؛ کارشناس هوش تجاری در خدمات)
فناوری های نوین با سرعتی سرسام آور در حال پیشرفت هستند به طوری که جوامع به صورت عام و بازار به صورت خاص با شتابی وصف ناپذیر به دنبال راهکارهایی هستند که بقایشان را در این عرصه آشفته و متلاطم تضمین کند. سازمان ها باید بپذیرند که فلسفه حیاتشان تغییر کرده است و دیگر زنده بودن به معنای رسیدن به وضعیت سوددهی مداوم نیست و باید به دنبال رقابت و ابزار آن باشند. بنابراین تسلط بر فناوری های جدیدی مانند هوش تجاری در کسب وکارها یک ضرورت اجتناب ناپذیر تلقی می شود.
1397/08/03 
نقش IT در حوزه خدمات پس از فروش (یادداشتی از محمدرضا حسن زاده؛ مدیر ICT گروه صنعتی درسا)
امروزه نقش تکنولوژی و ارتباطات در هرکسب وکاری غیر قابل انکار می باشد و نمی توان کسب و کاری را پیدا کرد که وابسته به IT نباشد. این مقوله تا بدان جا پیشرفته است که با پیشرفت این صنعت کسب و کارهایی ایجاد شده است که کاملا پایه و اساس IT دارند. با این شرایط کسب و کارهایی که خودشان را با سرعت پیشرفت IT همگام می کنند می توانند موفقیت های بیشتری کسب کنند.
1397/07/02 
 
12345678