خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.43 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.43 در تاريخ 1398/04/21 آماده بهره برداري گرديد.
1398/04/22 
خدمات پس از فروش؛ تضمینی برای تکرار خرید (گفتگو با مرتضی وحیدی؛ مدیرعامل شرکت بازرگانی بانیان سرویس)
خدمات پس از فروش به شیوه های گوناگونی فروش را متأثر می سازد و شرکت هایی که از هوشمندی بالایی در کسب و کار برخوردار هستند، می کوشند که حداکثر بهره مندی را از این شیوه ها داشته باشند. مرتضی وحیدی، مدیرعامل شرکت بازرگانی بانیان سرویس ضمن تأکید بر گوناگونی این شیوه ها، جلب وفاداری مشتری را از جمله روش های مؤثر در این زمینه می داند. او بر این باور است که اگر قرار باشد کسب و کاری فقط به بازاریابی و مشتری های جدید تکیه کند، دوام نخواهد آورد. مشتری باید خرید خود را تکرار کرده و دیگران را نیز به چنین خریدی تشویق کند؛ امری که بدون رضایت از خدمات پس از فروش هرگز تحقق نخواهد یافت. وحیدی که خود سابقه ای طولانی در زمینه خدمات پس از فروش دارد، کار خود در این زمینه را در شرکت پاناسونیک آغاز کرد. پس از 8 سال مدیریت فنی در شرکت ماتسوشیتا به شرکت سونی پیوست و در ادامه نیز به مدت 7 سال با شرکت تجارتی کوفرد همکاری داشت.
1398/04/11 
پیوند تولیدکننده و مشتری با حلقه واسط خدمات (گفتگو با محمد فرهاد کیایی؛ مدیر کارخانه هیمالیا)
شرکت پرتو سرد توان هیمالیا از جمله شرکت های موفق و شناخته شده کشور است که با چند دهه فعالیت در زمینه تولید یخچال و فریزر، تجربه های ارزشمندی را به ویژه در حوزه خدمات پس از فروش به دست آورده است. کیایی تجربه ای دراز مدت در بخش لوازم خانگی داشته که تنها 20 سال از آن در شرکت هیمالیا بوده و در این مدت علاوه بر موقعیت کنونی در واحدهای مختلفی همچون تولید و طراحی نیز به فعالیت پرداخته است. تحصیلات او در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هم که به ترتیب در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع بوده، هم راستا با این تجربه های شغلی قرار می گیرد. او در این گفتگو زنجیره ای به هم پیوسته را ترسیم می کند که تولیدکننده، فروشنده و مشتری را به هم متصل می سازد و پایداری این زنجیره در گرو ارائه صحیحِ خدمات پس از فروش است.
1398/03/11 
بازار آشفته؛ فرصتی برای جذب مشتری های جدید (گفتگو با محمد صفری؛ مشاور و معاون خدمات پس از فروش شرکت تهویه مطبوع آریا)
اهمیت «ثبات بازار» نباید ما را از توجه به سایر موضوعات کلیدی در پیشبرد امور کسب و کارها بازدارد؛ «نیروی متخصص»، از جمله همین موضوعات است و کمبود آن در بسیاری از صنف ها، مورد توجه جدی کارشناسان قرار گرفته است. بازار سیستم های تهویه مطبوع در زمره بازارهایی است که چنین کمبودی در آن آشکارا به چشم می آید و تأثیر این عامل به اندازه ای است که برخی کارشناسان این صنف ، مدیریت شرایط بحرانی چند ماه گذشته را با تأکید بر این عامل تجزیه و تحلیل می کنند. محمد صفری، مشاور و معاون خدمات پس از فروش شرکت تهویه مطبوع آریا، تجربه خوبی در حوزه تهویه مطبوع داشته و به تشریح ابعاد مختلف مسئله یاد شده و نقش آن در جذب مشتریان می پردازد.
1398/02/15 
 
12345678910...