خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.37 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.37 در تاريخ 1398/02/27 آماده بهره برداري گرديد.
1398/02/28 
بازار آشفته؛ فرصتی برای جذب مشتری های جدید (گفتگو با محمد صفری؛ مشاور و معاون خدمات پس از فروش شرکت تهویه مطبوع آریا)
اهمیت «ثبات بازار» نباید ما را از توجه به سایر موضوعات کلیدی در پیشبرد امور کسب و کارها بازدارد؛ «نیروی متخصص»، از جمله همین موضوعات است و کمبود آن در بسیاری از صنف ها، مورد توجه جدی کارشناسان قرار گرفته است. بازار سیستم های تهویه مطبوع در زمره بازارهایی است که چنین کمبودی در آن آشکارا به چشم می آید و تأثیر این عامل به اندازه ای است که برخی کارشناسان این صنف ، مدیریت شرایط بحرانی چند ماه گذشته را با تأکید بر این عامل تجزیه و تحلیل می کنند. محمد صفری، مشاور و معاون خدمات پس از فروش شرکت تهویه مطبوع آریا، تجربه خوبی در حوزه تهویه مطبوع داشته و به تشریح ابعاد مختلف مسئله یاد شده و نقش آن در جذب مشتریان می پردازد.
1398/02/15 
تلنگری برای تصمیم گیری (گفتگو با میلاد کارخانه؛ مدیر خدمات پس از فروش شرکت پیشرو صنعت آرین ماشین ایرانیان)
در هر شرکت یا کسب و کاری، زمان های تعیین کننده ای برای تصمیم گیری به وجود می آید که جای هیچ گونه آزمون و خطایی در آن نیست، چرا که ممکن است همان یک تصمیم، بود یا نبود آن شرکت را در آینده رقم بزند. می توان شرایط خاص اقتصادی کشور را درپی نوسان های شدید نرخ ارز در سال ها و به خصوص ماه های اخیر، یکی از آن زمان های سرنوشت ساز تصمیم گیری توصیف کرد. شرکت آرین ماشین نماینده انحصاری محصولات تویوتا، ای پی و منیتو است و او بر این باور است که این شرکت با وجود همه موانع و مشکلات پیش آمده می تواند خدمات پس از فروش خود را همچون گذشته به مشتریان ارائه دهد. در ادامه این گفتگو را می خوانید:
1398/01/17 
فرصتی برای قرار گرفتن در کنار مشتریان (گفتگو با فرزاد عباسیان؛ مدیر خدمات پس از فروش شرکت پیلوت گاز)
شاید بتوان گفت چالش های اقتصادی از یک سو فرصتی ایده آل برای اثبات وفاداری به مشتری است و از سوی دیگر زمینه ساز بروز توانمندی های پنهان است. اهمیت این امر در خدمات پس از فروش دوچندان می شود چرا که استفاده طولانی تر از یک محصول در چنین شرایطی، فرصتی استثنائی برای تعمیق پیوندهای میان مشتری و آن محصول است. اگر تلاش برندها در چنین رابطه ای با ایده های خلاقانه نیز همراه باشد، چه بسا نتیجه ای بسیار ماندگارتر به همراه داشته باشد. پیلوت گاز از جمله شرکت هایی است که کوشید طی بحران اقتصادی ماه های گذشته، نیاز مشتریانش را متناسب با شرایط روز شناسایی کند و در صدد پاسخ به این نیازها برآید. این شرکت در این مسیر از ایده های خلاقانه ای نیز بهره برد. عباسیان، از مدیران شرکت پیلوت گاز معتقد است که اگر در این شرایط راه حلی برای خروج از بحران نداریم، باید بتوانیم بحران را برای مشتریان تسهیل کنیم.
1397/12/01 
 
12345678910...