خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.33 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.33 در تاريخ 1397/12/25 آماده بهره برداري گرديد.
1397/12/25 
فرصتی برای قرار گرفتن در کنار مشتریان (گفتگو با فرزاد عباسیان؛ مدیر خدمات پس از فروش شرکت پیلوت گاز)
شاید بتوان گفت چالش های اقتصادی از یک سو فرصتی ایده آل برای اثبات وفاداری به مشتری است و از سوی دیگر زمینه ساز بروز توانمندی های پنهان است. اهمیت این امر در خدمات پس از فروش دوچندان می شود چرا که استفاده طولانی تر از یک محصول در چنین شرایطی، فرصتی استثنائی برای تعمیق پیوندهای میان مشتری و آن محصول است. اگر تلاش برندها در چنین رابطه ای با ایده های خلاقانه نیز همراه باشد، چه بسا نتیجه ای بسیار ماندگارتر به همراه داشته باشد. پیلوت گاز از جمله شرکت هایی است که کوشید طی بحران اقتصادی ماه های گذشته، نیاز مشتریانش را متناسب با شرایط روز شناسایی کند و در صدد پاسخ به این نیازها برآید. این شرکت در این مسیر از ایده های خلاقانه ای نیز بهره برد. عباسیان، از مدیران شرکت پیلوت گاز معتقد است که اگر در این شرایط راه حلی برای خروج از بحران نداریم، باید بتوانیم بحران را برای مشتریان تسهیل کنیم.
1397/12/01 
چالـش؛ بـحـران یا فـرصـت؟ (گفتگو با ابراهیم قاصدی مدیر فنی-مهندسی شرکت سیهاوی)
نوع نگرش ما به تحولات پیرامون، نقش مهمی در واکنش ما نسبت به آن ها بازی می کند. از یک رخداد یکسان، می توان هم صورت بندی بحران آفرین ارائه کرد و هم یک صورت بندی فرصت ساز. بازار پرتلاطم ماه های گذشته، این پتانسیل را داشت که پذیرای هر دو رویکرد باشد ولی در عمل، روایت غالب، تصویری تاریک و نابسامان بود. ابراهیم قاصدی، مدیر فنی - مهندسی شرکت سیهاوی در زمره کسانی است که این روایت غالب را نمی پذیرد. به باور او آن چه پیش روی ما است، تنها یک چالش است؛ چالشی که با مدیریت نادرست ما به یک بحران بدل خواهد شد و چه بسا بستر مناسبی برای فرصت های بی شماری نیز باشد.
1397/11/01 
برای رشد صنعت خدمات پس از فروش بهتر است به جوانان اعتماد شود (گفتگو با محمد مختاری مدیرعامل شرکت رسام سرویس حامی)
با پیشرفت فناوری و دگرگونی روند زندگی ها باید گفت امروزه می توان به عنوان یک حرفه به مراکز خدمات نگاه کرد؛ اما مقوله مهم در این خصوص نحوه چگونگی فعالیت مراکز خدمات است که موفقیت و یا عدم موفقیت یک مرکز خدمات را رقم خواهد زد. در این راستا اگر بپذیریم که موفقیت یک امر ذاتی نبوده و اکتسابی است باید باور کرد که مسیر نهادهای موفق از مدیریت آن گذر می کند.
1397/10/01 
 
12345678910...