خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
کارنامه سروشان در سال 95 ، اهداف سروشان در سال 96 (یادداشتی از نوید مطهر مدیر عامل شرکت سروشان)
خداوند را شاکریم که در سالی که گذشت، توفیق خدمت به هموطنان عزیز،در صنعت و تجارت مرز و بوم پارسی را عنایت فرمود، امیدوارم توفیق تداوم این خدمت، با توان و کیفیت بیشتر را در سال آتی عطا بفرماید. به رسم همیشگی، سال را با جمع بندی اقدامات صورت گرفته و اهداف محقق شده، به پایان برده تا سال جدید را با برنامه ریزی دقیق تر جهت نیل به اهداف شرکت سروشان آغاز نماییم.
1396/01/24 
تحقق لحظات سرنوشت ساز در خدمات مشتریان (مقاله ای از فرخ لقا جلالی؛ مشاور و مدرس خدمات پس از فروش)
با توجه به اینکه ارائه خدمات پس از فروش، ارتباط مستقیم با احساسات مشتریان دارد، توجه به آنچه که در ذهن مشتری می گذرد، می تواند در وفادارسازی او نقش بسزایی را ایفا نماید.
1396/01/24 
راه اندازی مرکز تماس مشتری یک ضرورت است تا یک مزیت (یادداشتی از بهنام سعادتمند معاونت فروش سازمانی سروشان)
مشتریان در هر سازمانی، مهمترین دارایی به حساب آمده و تداوم رضایت آنها شرط لازم برای ماندگاری، رشد و توسعه درکسب و کار است. از طرفی جلب رضایت مشتریان نیز در گرو تأمین خواسته ها و انتظارات آنها می باشد. به همین خاطر سازمان هایی که قادر به تأمین نیازها و انتظارات مشتریان خود نیستند در درازمدت از چرخه رقابت حذف خواهند شد.
1396/01/24 
پسا برجام برای خدمات پس از فروش; فرصت یا تهدید (یادداشتی از مهدی صالحی نیا کارشناس خدمات )
در دنیای امروز که مشتریان خود مبلغ اصلی یک برند به شمار می روند با دریافت سرویس از شرکتهای خارجی نوظهور در کشور و مقایسه آن با سرویس های قبلی دریافت شده از شرکتهای بومی، نقش مهمی در جهت بقای شرکتها ایفا خواهند کرد.
1395/12/01 
 
12