خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نقش واحد روابط عمومی در رضایتمندی مشتری (یادداشتی از علیرضا طباطبایی کارشناس روابط عمومی شرکت سروشان)
اگر هدف واحد خدمات پس از فروش یک سازمان راضی نگه داشتن مشتری و هدف واحد روابط عمومی برقراری و حفظ ارتباطی مستمر با مخاطبین و نیز حفظ اعتبار برای یک برند در نظر گرفته شود بی تردید عملکرد این دو واحد بی تأثیر بر روند فعالیتهای یکدیگر و در کل بر هدف غایی یک شرکت که بالا بردن رضایت مشتری و کسب سود است نخواهد بود.
1396/07/29 
خدمات پس از فروش و ایجاد روابط موثر با مشتریان (یادداشتی از حسن بهتوئی کارشناس استقرار شرکت سروشان)
بقاء در گردونه رقابت پر تلاطم امروزین، سازمان ها را ناگزیر به پذیرش تغییرکرده است. در سراسر دنیا، سازمان ها و بنگاه های تجاری تلاش می کنند تا از طریق نیل به مزایای منحصر به فرد، نسبت به سایر رقبا به موقعیتی ممتاز دست یابند. از سوی دیگر، مشتریان و مصرف کنندگان همواره در جستجوی عرضـه کنندگـانی هستند کـه کـالا یا خدمـاتی به مراتب بهتر ارائه می دهند.
1396/07/15 
بررسی راهکار مالی سروشان (یادداشتی از امید باقری معاونت فروش راهکار مالی سروشان)
امروزه یکپارچگی و جامع بودن نرم افزارها، از الزامات تصمیم گیری موثر و به لحظه در هر سازمانی میباشد و شرکت سروشان با اضافه کردن راهکار مالی، خلاء موجود در بازار نرم افزارهای صنعت خدمات پس از فروش را پر نموده است و از این پس، شرکتهایی که فعالیت خدمات پس از فروش دارند میتوانند تمامی نیازهای نرم افزاری خود را بصورت کامل و جامع از سروشان تهیه نمایند و دیگر لازم نیست از نرم افزار مالی دیگری استفاده نمایند.
1396/06/26 
استقرار سیستم، یک پروسه پایان ناپذیر ! (یادداشتی از سلمان زارع معاونت استقرار سروشان)
فرآیند استفاده از نرم افزار و استقرار سیستم در صورت بلوغ سازمانی مجموعه استقرار دهنده و کارفرما یک پروسه بدون انتهاست
1396/06/07 
 
1234