خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.69 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.69 در تاريخ 1399/01/02 آماده بهره برداري گرديد.
1399/01/02 
تأمین قطعات یدکی؛ دغدغه خدمات پس از فروش (گفتگو با سینا شجاعی؛ نائب رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع یکتا تهویه اروند)
«صنایع یکتا تهویه اروند» یکی از شرکت های تولیدی معتبر در صنعت تهویه مطبوع کشور بوده و با تولید انواع دستگاه های سرمایشی وگرمایشی، جایگاه ویژه ای را در این صنعت به خود اختصاص داده است. همچنین این شرکت نمایندگی انحصاری شرکت روبور ایتالیا را نیز دارا می باشد. از دستاوردهای مهم تهویه اروند، می توان به شرکت در طرح سازمان بهینه سازی مصرف سوخت به عنوان تنها تولید کننده چیلرهای جذبی گاز سوز در ایران و طراحی، تولید و ساخت انواع دستگاه های تهویه مطبوع اشاره نمود.
1398/09/16 
نقش خودباوری شرکت های تولیدی در رونق تولید (گفتگو با سید سعید رضوانی؛ مدیرعامل شرکت نیکسان صنعت)
شرکت «نیکسان صنعت» یکی از شرکت های فعال در زمینه ی تولید یخچال و یخچال فریزر در کشور است که توانسته با سابقه ی طولانی در زمینه ی تولید داخلی و با ارائه ی خدمات پس از فروش مناسب، در این صنعت به جایگاه خوبی دست یابد و محصولات باکیفیت ایرانی تولید و به بازار عرضه کند.
1398/08/13 
مشتری مداری مهم ترین اصل در ارائه ی خدمات پس از فروش (گفتگو با مهدی محبی؛ رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی و لوازم جانبی تهران)
وابستگی شدید زندگی امروزی به دستگاه های مخابراتی از جمله تلفن و گوشی های همراه بر کسی پوشیده نیست و باتوجه به نفوذ زیاد این وسیله ی نوظهور در زندگی روزمره بشر و گستردگی طیف استفاده کنندگان، ضروری است که ارائه خدمات پس از فروش مناسبی از سمت فروشندگان این نوع دستگاه ها ارائه گردد. «اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و لوازم جانبی شهرستان تهران» متولی قانونی این موضوع در شهر تهران است که از سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده و با اعطای پروانه کسب به فروشندگان و ارائه کنندگان خدمات پس ازفروش دستگاه های مخابراتی، مجوز فعالیت آنها را صادر می نماید. از دیگر وظایف این اتحادیه برگزاری دوره های فنی مورد نیاز برای اعضای خود بوده تا از به روز بودن آنها اطمینان حاصل کند و همواره با بازرسی ها و بازدیدهای دوره ای سعی بر ارزیابی آنها دارد تا ارائه خدمات مناسبی از سوی تعمیرکاران به مصرف کنندگان ارائه گردد. همچنین رسیدگی به شکایات خریداران دستگاه های مخابراتی از جمله موبایل، راهنمایی و برطرف کردن امور مربوط به اعضاء یا فروشندگان برعهده ی این اتحادیه می باشد.
1398/07/13 
 
12345678910...