خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.28 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.28 در تاريخ 1397/11/23 آماده بهره برداري گرديد.
1397/11/23 
چالـش؛ بـحـران یا فـرصـت؟ (گفتگو با ابراهیم قاصدی مدیر فنی-مهندسی شرکت سیهاوی)
نوع نگرش ما به تحولات پیرامون، نقش مهمی در واکنش ما نسبت به آن ها بازی می کند. از یک رخداد یکسان، می توان هم صورت بندی بحران آفرین ارائه کرد و هم یک صورت بندی فرصت ساز. بازار پرتلاطم ماه های گذشته، این پتانسیل را داشت که پذیرای هر دو رویکرد باشد ولی در عمل، روایت غالب، تصویری تاریک و نابسامان بود. ابراهیم قاصدی، مدیر فنی - مهندسی شرکت سیهاوی در زمره کسانی است که این روایت غالب را نمی پذیرد. به باور او آن چه پیش روی ما است، تنها یک چالش است؛ چالشی که با مدیریت نادرست ما به یک بحران بدل خواهد شد و چه بسا بستر مناسبی برای فرصت های بی شماری نیز باشد.
1397/11/01 
برای رشد صنعت خدمات پس از فروش بهتر است به جوانان اعتماد شود (گفتگو با محمد مختاری مدیرعامل شرکت رسام سرویس حامی)
با پیشرفت فناوری و دگرگونی روند زندگی ها باید گفت امروزه می توان به عنوان یک حرفه به مراکز خدمات نگاه کرد؛ اما مقوله مهم در این خصوص نحوه چگونگی فعالیت مراکز خدمات است که موفقیت و یا عدم موفقیت یک مرکز خدمات را رقم خواهد زد. در این راستا اگر بپذیریم که موفقیت یک امر ذاتی نبوده و اکتسابی است باید باور کرد که مسیر نهادهای موفق از مدیریت آن گذر می کند.
1397/10/01 
ارتباط مصرف بالای کالاهای خارجی با فقر و بیکاری (گفتگو با کامران طاحونی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ایرانیان سرویس)
تولید داخلی در کشور ما آسیب پذیر است و هیچگاه سایه تهدیدات را از خود دور نمی بیند؛ اما حتی اگر در ارتباط با عوامل تهدید کننده تولید داخلی اتفاق نظری هم نباشد، تردیدی در پیامدهای آسیب دیدن آن نیست و چنین آسیب هایی، ارتباطی تنگاتنگ با فقر و سایر ناملایمات اجتماعی دارد. در گفتگوی زیر کامران طاحونی، مدیر عامل شرکت ایرانیان سرویس به تشریح زوایای مختلف این موضوع می پردازد.
1397/09/06 
 
12345678910...